איתור טכנולוגיות מתקדמות להשקעה
לאחר הצגה ראשונית של אפשרויות ההשקעה בחברות טכנולוגיות, נערך תהליך איתור מעמיק המתייחס לשלבי הבשלות של המיזם או החברה הטכנולוגית, שווי מוערך של החברה, נתח הבעלות המבוקש ע”י הלקוח והערכת ההיתכנות להצלחת המיזם במידה וטרם הגיע לשלב המכירות.

התמקדות בייחודיות הטכנולוגית והיכולת לתת מענה לצורך בשוק העולמי
הנגשת מהות הפתרון הטכנולוגי ללקוח לצורך תהליך קבלת ההחלטות ובחינת ההתאמה למשקיע. התהליך ידידותי וחוויתי ללקוח ואינו דורש רקע קודם, ניסיון או השכלה בטכנולוגיה הנדונה וביישומיה.

ליווי משפטי מקצועי בתחומי ההייטק, בתחום המסחרי והכלכלי
התהליך לבחינת ההשקעה בטכנולוגיה מתקדמת לסוגיה מלווה מתחילתו בעורכי דין העוסקים דרך קבע בסוגיות משפטיות בתחומי ההייטק ובכלל ההיבטים המסחריים. הליווי המשפטי שם דגש על הקניית בטחון, ככל הניתן, בכל שלבי התהליך המאופיינים באי ודאות ובסוגיות הנפוצות בתחומי ההון-סיכון. הסיכון המחושב מנותח היטב עם הלקוח כדי לברור את המוץ מהתבן ולהתאים את ההחלטות והשיקולים לכל לקוח ולקוח.

הסכמים בדיני משפחה, אמנה משפחתית וליווי בתיכנון העברה בינדורית
על מנת לייצב את העסק המשפחתי, Reichman Wealth Management הינו פמילי אופיס, המגבש מערכת הסכמים התומכת את היעדים העסקיים יחד עם בני המשפחה העובדים באירגון ועם אלו שאינם נוטלים חלק בעסק המשפחתי. ההסדרה המשפטית בהיבטי דיני המשפחה מותאמת ברגישות לנפשות הפועלות ברבדים השונים של המשפחה ומכוונת לשלב הרמוניה משפחתית בד בבד עם ההצלחה העסקית.

השקעות בשוק ההון והנדל”ן
המשרד עובד בשיתוף פעולה עם מומחים מוסמכים בתחום הבנקאות הפרטית, שוק ההון והנדל”ן וערוך ללוות את לקוחותיו בתחומי השקעה מגוונים המהווים מכלול אחוד עבור הלקוח.קשת המומחים מתואמת על פי הצורך יחד עם הלקוח כדי לקבל מענה מקצועי שלם.

התמחות בתחומי הקהילה, החברה ושימור הסביבה
איתור, ליווי והתאמה של השקעות אימפקט במודלים עסקיים וכן מסלולים לתרומה פילנטרופית תוך מתן כלי בקרה ושליטה מקצועיים המשמשים בגופים רבים.

סיוע ניהולי, ליווי במו”מ ובקבלת החלטות
צוות המשרד וקשת המומחים העובדים עם Reichman Wealth Management, מלווים את הלקוח בהתאם לבחירתו בכל השלבי הבירור וקבלת ההחלטות ובבחינת איתנות היעד להשקעה (Due Diligence). הסיוע ניתן כמובן גם לאחר ההשקעה, בבקרה ושליטה בקידום יעד ההשקעה למיקסום הצלחתו. נציגות מהמשרד תלווה מקרוב את הפיתוח הטכנולוגי ביעד ההשקעה דרך נציגות בדירקטוריון ובכל דרך אחרת ותסייע למשקיע בגיבוש האסטרטגיה, במידת הצורך, כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה.